KURUMSAL

 

MİSYONUMUZ | METAS

Metas Çelik Lama, değişimin kendinden başladığı bilinciyle önce kendini geliştiren, zamanı iyi kullanan ve yüksek performans ile çalışan tüm çalışanlarımız ve siz ortaklarımız ile birlikte farklı bir bakış açısıyla;

  • Kalitenin önce beyinde başladığına,

  • Dürüst ticaretin bir yaşam felsefesi olduğuna,

  • Müşteri memnuniyetinin ekip çalışmasıyla elde edebilceğine,

Yürekten  inanarak uzun süreli bir ticari tecrübelerimizden istifade elde etmek isteyen kuruluşlarımızın ihtiyacını minimum sürede karşılamaktır.

 

 

VİZYONUMUZ | METAS LAMA

 

Yenilikçi ve müşteri odaklı çalışma prensibiyle sektöründe lider olmak. Geçmiş den günümüze demir çelik ve çelik çeşitleri, profil, boru, köşebent, lama, soğuk ve sıcak haddelenmiş minimun demir ürünleri ihtiyacını en iyi, güvenilir şekilde karşılamak amacıyla ve demir çelik ürünleri sektöründe gösterdiği güven, hızlı teslimat ve özveri ile kurulan Metas siz değerli müşterilerine her konuda yardımcı olmaya devam edecektir..

 

KALİTE POLİTİKAMIZ | METAS SOĞUK ÇEKME BORU

 

METAS DEMİR ÇELİK İNŞAAT SAN. VE TİC. LTD. ŞTİ olarak müşterimizin beklentilerini en üst seviyede belirleyip, en azamiyetle karşılaşacak bir yapı oluşturmak. Tüm çalışanlarda kalite sistem bilincini yerleştirmek ve çalışanlar işlerini hatasız ve zamanında yapmalarını sağlayarak toplam kaliteyi sürekli olarak artırmak. Disiplinli ve düzenli çalışarak hataları en aza indirmek ve yasal yükümlülerini yerine getirerek sektörümüzde öncü firma olmak.

Ürünü kalitemizle müşterilerimizin güvenisini ve beğenisini kazanmak ve sürdürebilmek hepimizin en önemli görevidir.

Demir çelik, profil, köşebent, silme, lama, sac çeşitleriyle üretimi kapsamında ithalat, ihracat, transit gümrükleme gibi gümrük ve dış ticaret işlemlerini ve bu işlemlere ilişkin lojistik, depolama, muhasebe, finans ve bilgi işlem gibi faliyetlerinin elektronik bilgi varlıkları ile bu varlıkları ile bu varlıkları korumak amacıyla kullandığı bilişim güvenliği oluşturmak

Metas Demir Olarak satış ve imalatını yaptığımız Çelik kondiksiyon çatı imalatı, fabrika, hastane ve yaşam alanlarına demir çelikten imalat, Profil, köşebent, lama, silme, çelik çeşitleri, dkp sac, siyah sac, sıcak ve soğuk çelik ve kare çeşitleri satışı alanında uzman ekibiyle zamanında teslimat Metas'da


 metas çelik_çelik çeşitleri

Metas Çelik market  olarak, vasıflı çelik ürünleri web sitemiz günlük olarak güncellenmektedir. Firmamızın amacı müşterilerimize hızlı zamanında teslimattır. Çelik sektöründe takım çelikleri başta olmak üzere 1035 kalite, 1040 kalite, 1045 kalite, 1050 kalite çelik satışını en uygun fiyatlarla, hzılı teslimatla İstanbul başta olmak üzere oniki ilde gerçekleştirmektedir.

Anahtar Kelime
, Metas çelik, Demir, Sıcak Lama, Soğuk Lama, Çelik Çekme Boru, Çelik, 4140 Kalite Çelik, ve Çelik Çeşitleri

ProfilBoruSanayi BorusuÇelik Çekme BorusuÇelik ve Çelik Çeşitleri

Metas çelik, sektöründe uzun yıllardır hizmet vermekte olan firmamız,  Soğuk İş Takım Çelikleri, Sıcak İş Takım Çelikleri, Plastik Kalıp Çelikleri, Yüksek Hız Çelikleri, Sementasyon Çelikleri, İmalat Çelikleri, Cıva Çeliği, Islah Çelikleri, Otomat Çelikleri ve CK45, 1045 Lama ve Çelik Çekme Boru gibi grupların tedarik ve temin hizmetlerini sağlamaktadır.

METAS DEMİR ÇELİK, VASIFLI DEMİR ÜRÜN SATIŞ  

GÜNCELLEME: 15.02.2024 14:35:03

Bize Ulaşın - Metas

İKİTELLİ O.S.B. Demirciler San. Sit. D:3 Blok No : 321 Başakşehir / İSTANBUL / TÜRKİYE


( 0 212 ) 549 05 40

( 0 532 ) 283 55 30

( 0 532 ) 283 54 30

info@metasdemircelik.com.tr

Döviz Bilgileri
AlışSatış
Dolar32.477332.6074
Euro34.596434.7351
Ziyaret Bilgileri
Aktif Ziyaretçi1
Bugün Toplam1
Toplam Ziyaret34924
METAS