• Anasayfa
  • Favorilere Ekle
  • Site Haritası
  • https://www.facebook.com/metas_demir_celik
  • https://api.whatsapp.com/send?phone=+905325690180

►METAS ESKİŞEHİR

ESKİŞEHİR METAS DEMİR ÇELİK

 

Metas, Eskişehir ilçesinde yer alan demir mamülleri satışu yapan firmamızın şubesi siz değerli müşterilerimizin hizmetine Eskişehir açılmıştır. Eskişehir demir ürünleri Profil, Sanayi Boruları, Çelik ve Çelik Çeşitleri, Çelik Çekme Borular, Transmisyon Çeliği, Lama, Silme Çeşitleri  olarak demir ürünleri başta olmak üzere ürünlerin satımlarını yapmaktayız.

Profil, Boru, Sanayi Borusu, Çelik Çekme Borusu, Çelik ve Çelik Çeşitleriyle satışda uzman ekibimizle günün her saatinde siz değerli müşterilerimize hizmet vermektedir. Metal sektörü içinde  demir ürün ve ürünleriyle tesisimizden uzman ekibimizle ulaştırıyoruz.

Başta imalatçı firmalar, fabriklar, hastane, okul, ağır sanayi, İstanbul, Hadımköy demir ürünleri tedarikçisi METAS  firmamız sizlere daha iyi hizmet sunabilmek için sadece bir telefon kadar sizlere yakındır. İstanbul başta olmak üzere Eskişehir ve çevre semtlerede malzeme demir ürünleri satışı firmamızdan yapılıyor.

 

 

Anahtar Kelime
ProfilBoruSanayi BorusuEskişehir Çelik Çekme BorusuÇelik ve Çelik Çeşitleri

Profil, Boru, Sanayi Borusu, Eskişehir Çelik Çekme Borusu, ÇelikProfil, Boru, Eskişehir Çelik Çekme Borusu, ÇelikProfil, Boru, ,Eskişehir, Çelik Çekme Borusu, Çelik

 

 

 

cc

Eskişehir Demir Çelik ve Çelik Ürünleri Demir Çelik Satışı yapanlar, Demir çelik Satıcıları, Eskişehir, Profil, Boru, Profil Fiyatları, Demir Ürünleri, ikitelli malzemeciler, ikitellide profil satışı yapanlar, çelik, çelik çeşitleri, çelikçiler, çelik sekötrü

METAS ÇELİK ESKİŞEHİR, VASIFLI DEMİR ÇELİK ÜRÜNLERİ 

 

Metas,
Soğuk
İş
Takım Çeliği
, Sıcak İş
Takım Çeliği, Vasıflı Çelikleri

 

 

 metas çelik_çelik çeşitleri

 çelik metas Metas Çelik
Bize Ulaşın - Metas

İ.O.S.B. Demirciler Sanayi Sitesi D:3 Blok No : 321 Başakşehir / İkitelli / İSTANBUL


( 0 212 ) 549 05 40

( 0 532 ) 569 01 80


info@metasdemircelik.com.tr

Profil, Boru, Lama, Köşebent, Çelik Çelik Boru, Takım çelikleri  

Döviz Bilgileri
AlışSatış
Dolar16.634316.7010
Euro17.593417.6639
Ziyaret Bilgileri
Aktif Ziyaretçi1
Bugün Toplam3
Toplam Ziyaret14010