►İZMİT METAS

İZMİT, METAS ÇELİK

 

Metas çelik, İzmit ilçesinde yer alan demir mamülleri satışu yapan firmamızın şubesi siz değerli müşterilerimizin hizmetine İzmit' te açılmıştır. İzmit demir ürünleri Profil, Sanayi Boruları, Çelik ve Çelik Çeşitleri, Çelik Çekme Borular, Transmisyon Çeliği, Lama, Silme, vasıflı çelik ürünleri Çeşitleri  olarak demir ürünleri başta olmak üzere ürünlerin satımlarını yapmaktayız.
Profil, Boru, Sanayi Borusu, Çelik Çekme Borusu, Çelik ve Çelik Çeşitleriyle satışda uzman ekibimizle günün her saatinde siz değerli müşterilerimize hizmet vermektedir. Metal sektörü içinde  demir ürün ve ürünleriyle tesisimizden uzman ekibimizle ulaştırıyoruz.
Başta imalatçı firmalar, fabriklar, hastane, okul, ağır sanayi, İstanbul, Hadımköy demir ürünleri tedarikçisi METAS İZMİT  firmamız sizlere daha iyi hizmet sunabilmek için sadece bir telefon kadar sizlere yakındır. İstanbul başta olmak üzere İzmit' in çevre semtlerinede malzeme demir ürünleri satışı firmamızdan yapılıyor.
 

 

Anahtar Kelime, İzmit, çelik, metas
ProfilBoruSanayi BorusuÇelik Çekme BorusuÇelik ve Çelik Çeşitleri

 

 

İzmir, Metas
Çelik  Boru Profil Hadımköy Şubesi...            

 

 

cc

izmit Demir Çelik ve Çelik Ürünleri Demir Çelik Satışı yapanlar, Demir çelik Satıcıları, İzmit, Profil, Boru, Profil Fiyatları, Demir Ürünleri, ikitelli malzemeciler, ikitellide profil satışı yapanlar, çelik, çelik çeşitleri, çelikçiler, İzmit çelik sektörü

Bize Ulaşın - Metas

İKİTELLİ O.S.B. Demirciler San. Sit. D:3 Blok No : 321 Başakşehir / İSTANBUL / TÜRKİYE


( 0 212 ) 549 05 40

( 0 532 ) 283 55 30

( 0 532 ) 283 54 30

info@metasdemircelik.com.tr

Döviz Bilgileri
AlışSatış
Dolar32.477332.6074
Euro34.596434.7351
Ziyaret Bilgileri
Aktif Ziyaretçi2
Bugün Toplam2
Toplam Ziyaret34925
METAS