• Anasayfa
  • Favorilere Ekle
  • Site Haritası
  • https://www.facebook.com/metas_demir_celik
  • https://api.whatsapp.com/send?phone=+905325690180

►İZMİT METAS

İZMİT, METAS DEMİR ÇELİK

 

Metas, İzmit ilçesinde yer alan demir mamülleri satışu yapan firmamızın şubesi siz değerli müşterilerimizin hizmetine İzmit' te açılmıştır. İzmit demir ürünleri Profil, Sanayi Boruları, Çelik ve Çelik Çeşitleri, Çelik Çekme Borular, Transmisyon Çeliği, Lama, Silme, vasıflı çelik ürünleri Çeşitleri  olarak demir ürünleri başta olmak üzere ürünlerin satımlarını yapmaktayız.

Profil, Boru, Sanayi Borusu, Çelik Çekme Borusu, Çelik ve Çelik Çeşitleriyle satışda uzman ekibimizle günün her saatinde siz değerli müşterilerimize hizmet vermektedir. Metal sektörü içinde  demir ürün ve ürünleriyle tesisimizden uzman ekibimizle ulaştırıyoruz.

Başta imalatçı firmalar, fabriklar, hastane, okul, ağır sanayi, İstanbul, Hadımköy demir ürünleri tedarikçisi METAS İZMİT  firmamız sizlere daha iyi hizmet sunabilmek için sadece bir telefon kadar sizlere yakındır. İstanbul başta olmak üzere İzmit' in çevre semtlerinede malzeme demir ürünleri satışı firmamızdan yapılıyor.

 

 

Anahtar Kelime, İzmit
ProfilBoruSanayi BorusuÇelik Çekme BorusuÇelik ve Çelik Çeşitleri

 

 

İzmir, Metas
Demir Çelik  Boru Profil Hadımköy Şubesi...            

 

 

cc

izmit Demir Çelik ve Çelik Ürünleri Demir Çelik Satışı yapanlar, Demir çelik Satıcıları, İzmit, Profil, Boru, Profil Fiyatları, Demir Ürünleri, ikitelli malzemeciler, ikitellide profil satışı yapanlar, çelik, çelik çeşitleri, çelikçiler, İzmit çelik sektörü

Bize Ulaşın - Metas

İ.O.S.B. Demirciler Sanayi Sitesi D:3 Blok No : 321 Başakşehir / İkitelli / İSTANBUL


( 0 212 ) 549 05 40

( 0 532 ) 569 01 80


info@metasdemircelik.com.tr

Profil, Boru, Lama, Köşebent, Çelik Çelik Boru, Takım çelikleri  

Döviz Bilgileri
AlışSatış
Dolar16.634316.7010
Euro17.593417.6639
Ziyaret Bilgileri
Aktif Ziyaretçi1
Bugün Toplam7
Toplam Ziyaret14014