• Anasayfa
  • Favorilere Ekle
  • Site Haritası
  • https://www.facebook.com/metas_demir_celik
  • https://api.whatsapp.com/send?phone=+905325690180

►SİLİVRİ ÇELİK, METAS◄

SİLİVRİ, METAS DEMİR ÇELİK

 

Metas, Silivri ilçesinde yer alan vasıflı çelik demir mamülleri satışı yapan firmamızın şubesi siz değerli müşterilerimizin hizmetine Silivri ' de açılmıştır. Silivri vasıflı çelik demir ürünleri Profil ve Sanayi Boruları, Çelik ve Çelik Çeşitleri, Çelik Çekme Boru ve borular, Transmisyon Çeliği, Lama, Silme, vasıflı çelik ürünleri Çeşitleri  olarak demir ürünleri başta olmak üzere ürünlerin satımlarını yapmaktayız.

Profil, Boru, Sanayi Borusu, Çelik Çekme Boru, Çelik ve Çelik Çeşitleriyle satışda uzman ekibimizle günün her saatinde siz değerli müşterilerimize hizmet vermektedir. Metal sektörü içinde Silivri  demir ürün ve ürünleriyle tesisimizden uzman ekibimizle ulaştırıyoruz.

Başta imalatçı firmalar, fabriklar, hastane, okul, ağır sanayi, İstanbul, Hadımköy demir ürünleri tedarikçisi Metas Silivri  firmamız sizlere daha iyi hizmet sunabilmek için sadece bir telefon kadar sizlere yakındır. İstanbul başta olmak üzere Silivri' in çevre semtlerinede malzeme demir ürünleri satışı firmamızdan yapılmaktadır.

 
 metas çelik_çelik çeşitleri

 

Anahtar Kelime, Silivri, Çelik
ProfilBoruSanayi BorusuÇelik Çekme BorusuÇelik ve Çelik Çeşitleri Silivri ÇelikMETAS SİLİVRİ ÇELİK, VASIFLI DEMİR  ÜRÜNLERİ

Bize Ulaşın - Metas

İ.O.S.B. Demirciler Sanayi Sitesi D:3 Blok No : 321 Başakşehir / İkitelli / İSTANBUL


( 0 212 ) 549 05 40

( 0 532 ) 569 01 80


info@metasdemircelik.com.tr

Profil, Boru, Lama, Köşebent, Çelik Çelik Boru, Takım çelikleri  

Döviz Bilgileri
AlışSatış
Dolar16.634316.7010
Euro17.593417.6639
Ziyaret Bilgileri
Aktif Ziyaretçi1
Bugün Toplam4
Toplam Ziyaret14011