►METAS SELİMPAŞA

SELİMPAŞA DEMİR ÇELİK

 

Metas, Selimpaşa ilçesinde yer alan demir mamülleri satışı yapan firmamızın şubesi siz değerli müşterilerimizin hizmetine Selimpaşa açılmıştır. Selimpaşa demir ürünleri Profil, Sanayi Boruları, Çelik ve Çelik Çeşitleri, Çelik Çekme Borular, Transmisyon Çeliği, Lama, Silme Çeşitleri  olarak demir ürünleri başta olmak üzere ürünlerin satımlarını yapmaktayız.

Profil, Boru, Sanayi Borusu, Çelik Çekme Borusu, Çelik ve Çelik Çeşitleriyle satışda uzman ekibimizle günün her saatinde siz değerli müşterilerimize hizmet vermektedir. Metal sektörü içinde  demir ürün ve ürünleriyle tesisimizden uzman ekibimizle ulaştırıyoruz.

Başta imalatçı firmalar, fabriklar, hastane, okul, ağır sanayi, İstanbul, Selimpaşa demir ürünleri tedarikçisi METAS  firmamız sizlere daha iyi hizmet sunabilmek için sadece bir telefon kadar sizlere yakındır. İstanbul başta olmak üzere Selimpaşa ve çevre semtlerede malzeme demir ürünleri satışı firmamızdan yapılıyor.

 

 

Anahtar Kelime Çelik
Profil, Boru, Sanayi Borusu, Çelik Çekme Borusu, Çelik ve Çelik Çeşitleri, selimpaşa

 

 

Metas
Demir Çelik  Boru Profil Selimpaşa Şubesi...            

 

 

cc

Selimpaşa Demir Çelik ve Çelik Ürünleri Demir Çelik Satışı yapanlar, Demir çelik Satıcıları, Selimpaşa, Profil, Boru, Profil Fiyatları, Demir Ürünleri, Selimpaşa malzemeciler, Selimpaşa profil satışı yapanlar, çelik, çelik çeşitleri, çelikçiler, çelik sektörü

Bize Ulaşın - Metas

İKİTELLİ O.S.B. Demirciler San. Sit. D:3 Blok No : 321 Başakşehir / İSTANBUL / TÜRKİYE


( 0 212 ) 549 05 40

( 0 532 ) 283 55 30

( 0 532 ) 283 54 30

info@metasdemircelik.com.tr

Döviz Bilgileri
AlışSatış
Dolar32.477332.6074
Euro34.596434.7351
Ziyaret Bilgileri
Aktif Ziyaretçi1
Bugün Toplam27
Toplam Ziyaret34950
METAS