BURSA METAS

ÇELİK - BURSA ÇELİK

 

Bursa ilçesinde yer alan çelik mamülleri satışu yapan firmamızın şubesi siz değerli müşterilerimizin hizmetine Bursa açılmıştır. Bursa demir ürünleri Profil, Sanayi Boruları, Çelik ve Çelik Çeşitleri, Çelik Çekme Borular, Transmisyon Çeliği, Lama, Silme Çeşitleri  olarak demir ürünleri başta olmak üzere ürünlerin satımlarını yapmaktayız.

Profil, Boru, Sanayi Borusu, Çelik Çekme Borusu, Çelik ve Çelik Çeşitleriyle satışda uzman ekibimizle günün her saatinde siz değerli müşterilerimize hizmet vermektedir. Metal sektörü içinde  demir ürün ve ürünleriyle tesisimizden uzman ekibimizle ulaştırıyoruz.

Başta imalatçı firmalar, fabriklar, hastane, okul, ağır sanayi, İstanbul, Bursa demir ürünleri tedarikçisi firmamız sizlere daha iyi hizmet sunabilmek için sadece bir telefon kadar sizlere yakındır. İstanbul başta olmak üzere Bursa ve çevre semtlerede malzeme demir ürünleri satışı firmamızdan yapılıyor.

 

 

Anahtar Kelime
ProfilBoruSanayi BorusuBursa Çelik Çekme BorusuÇelik ve Çelik Çeşitleri

Profil, Boru, Sanayi Borusu, Eskişehir Çelik Çekme Borusu, ÇelikProfil, Boru, Eskişehir Çelik Çekme Borusu, ÇelikProfil, Boru, ,Eskişehir, Çelik Çekme Borusu, Çelik

 

 

 

Bursa Demir Çelik ve Çelik Ürünleri Bursa Çelik Satışı yapanlar, Demir çelik Satıcıları, Bursa, Profil, Boru, Profil Fiyatları, Demir Ürünleri, ikitelli malzemeciler, ikitellide profil satışı yapanlar, çelik, çelik çeşitleri, çelikçiler, Bursa çelik sekötrü

ÇELİK BURSA, VASIFLI DEMİR ÇELİK ÜRÜNLERİ 

 

Metas,
Soğuk
İş
Takım Çeliği
, Sıcak İş
Takım Çeliği, Vasıflı Çelikleri

 

 

 metas çelik_çelik çeşitleri

 çelik metas Metas Çelik

Metas, Bursa Çelik Merkezi, Çelik Market Bursa
Bize Ulaşın - Metas

İKİTELLİ O.S.B. Demirciler San. Sit. D:3 Blok No : 321 Başakşehir / İSTANBUL / TÜRKİYE


( 0 212 ) 549 05 40

( 0 532 ) 283 55 30

( 0 532 ) 283 54 30

info@metasdemircelik.com.tr

Döviz Bilgileri
AlışSatış
Dolar32.477332.6074
Euro34.596434.7351
Ziyaret Bilgileri
Aktif Ziyaretçi1
Bugün Toplam26
Toplam Ziyaret34949
METAS